e

EWA DOROTA SEYDLITZ

 

Ewa Dorota Seydlitz (Sejdlic) - ur. 28.XII.1961 r. w Rozprzy, pow. piotrkowski. Córka Andrzeja, felczera medycyny i Zenobii, urzędniczki pocztowej. Wykształcenie średnie. Wieloletni i wytrwały samouk w w humanistycznych dziedzinach zainteresowań. Posiada inicjacje I i II st. Reiki, umiejętność interpretacji horoskopów indywidualnych i ponad roczny staż Tarocistki, zakończony z własnej woli. Pierwsze drobne teksty, typu wiersze i nowelki opublikowała w wieku 14 lat w pismach młodzieżowych. Inicjacja Schronienia w Buddzie w 1998 roku wyzwoliła w niej nagle świadomość dwóch poprzednich wcieleń i nabytej już wiedzy, w wyniku czego powstały jak na razie dwie książki. Jedna to Symbole senne - znaki na Drodze do Życia opublikowana jako sennik współczesny przez Studio Astropsychologii w Białymstoku w 1999 i 2000 roku. Druga, jeszcze nie wydana nosi tytuł Przekazy z Pępka Wszechświata i zawiera szczegółowy opis konkretnych podpowiedzi odbieranych w spontanicznych stanach duchowego wglądu, prowadzących do głębokiego zrozumienia takich tekstów jak jak Księga Daniela, Apokalipsa, indiańska Księga Rady Narodu Quiche i hinduska Bhagavata Purana. Jednym z rozdziałów tej książki jest artykuł o misji Mojżesza, przewidziany w Gnosis 13.
Od 10.VI.2001 czynna jest w Internecie prowadzona przez nią strona pt. Transwizje. Księgi snów i widzeń... (http://transwizje2/republika.pl), w której zamieszcza opisy co ciekawszych snów i wizji ludzi, odbierających symboliczne sygnały dotyczące przyszłości ludzi i Ziemi.
Główne zainteresowania to: Biblia, hinduskie Purany, wszelkiego rodzaju Księgi Wtajemniczeń, żydowskie, indiańskie, chrześcijańskie, buddyjskie, magiczno-ezoteryczne, teozoficzne, systemy liczenia czasu w różnych religiach, kalendarzach i Pismach świętych, Tarot marsylski, Centurie Nostradamusa, Księga I-Cing, psychologia głębi wg Carla Gustawa Junga. Także od wielu lat astrologia, zjawisko UFO, paleontoologia, astropaleontoologia i teorie ewolucji. 

Artykuły w eGNOSIS: Przekazy.

Kontakt: http://transwizje2/republika.pl

powrót do str eGNOSIS